Z tej okazji Prezes Zarządu Fundacji Marek Puzio złożył kwiaty przed odsłonięta pamiątkową tablicą upamiętniająca śp. Elżbietę Dąbrowską, długoletnią dyrektor szkoły muzycznej. Dzięki niej powstał nowy budynek szkoły przy ul. Czesławy Puzon ps. „Baśka” oraz profesjonalna sala koncertowa.

Na ręce obecnej dyrektor ZPSM w Jarosławiu prezes Marek Puzio złożył życzenia, gratulacje, a także serdeczne podziękowania za współpracę. Warto wspomnieć, że wielu uczniów jarosławskiej szkoły muzycznej było i jest stypendystami naszej Fundacji.

Z okazji jubileuszu odbyły się dwa koncerty. Jeden prezentujący dorobek uczniów, podczas którego wystąpił chór, orkiestra, zespoły i soliści. Drugi koncert zatytułowany „In memoriam Elżbiety Dąbrowskiej” wykonany przez nauczycieli szkoły.

Uroczystość zgromadziła nauczycieli, uczniów i absolwentów szkoły, rodziców i przyjaciół.

data dodania: 2022-09-21 09:16:54

Fundacji Pomocy Edukacyjnej dla Młodzieży

im. Heleny i Tadeusza Zielińskich w Jarosławiu

w roku szkolnym 2022/2023

Komisja Stypendialna przy Fundacji im. H. i T. Zielińskich przypomina
o możliwości uzyskania przez najzdolniejszych uczniów, stypendium od naszej Fundacji

Stypendia przeznaczone są dla uczniów, którzy spełniają warunki określone
w Regulaminie Fundacji. Tekst Regulaminu, który w bieżącym roku szkolnym, uległ istotnym zmianom,  przekazujemy w załączeniu. Podobnie jak w latach ubiegłych,
o pomoc materialną ubiegać się mogą jedynie uczniowie zamieszkali na terenie powiatu jarosławskiego oraz w gminach: Sieniawa i Adamówka.

O przyznanie stypendium może występować uczeń lub jego rodzice za pośrednictwem dyrekcji szkoły.

Wnioski na formularzach przygotowanych przez Fundację ( w załączeniu ) należy składać w terminie do 10 października 2022 roku w siedzibie Fundacji
w Jarosławiu przy ul. gen. Z. Zielińskiego 4 w dni robocze w godz. 8.00 – 17.00.

wniosek_uczen_2022.2023.pdf

wniosek_student_2022.2023.pdf