Stypendia 2016/2017

Lista Stypendystów 2016/2017

 

Lista uczniów otrzymujących stypendia w roku szkolnym 2016/2017

 

L.p.

Nazwisko i imię

Szkoła

Rodzaj Stypendium

J – jednorazowe

S – stałe

1

Kucaba Sandra

G 1

S

2

Gilowska Joanna

G 1

J

3

Leja Jakub

G 1

J

4

Drozdowicz Daria

G 1

J

5

Florek Wiktoria

G 1

J

6

Skupień Dominika

G 1

J

7

Nogaj Tobiasz

G 1

J

8

Maryśkowa Natalia

G 1

S

9

Sarzyńska Martyna

G 1

S

10

Krysiak Julia

G 2

J

11

Kozak Michalina

G 2

J

12

Kusy Wojciech

G 3

J

13

Wiprzycki Nikodem

G 3

J

14

Kwiatkowska Aleksandra

G 3

J

15

Galińska Małgorzata

G 4

J

16

Kupczakiewicz Oliwia

G 4

J

17

Początek Aleksander

G 4

J

18

Brzostowska Agnieszka

G 5

S

19

Chrzan Julia

G 5

J

20

Polnik Wiktoria

G 5

J

21

Puchalska Kornelia

G 5

J

22

Woźniak Wiktoria

G 5

J

23

Lazar Karolina

G SS Niep

J

24

Suchy Maria

OSSP

S

25

Trelka Michał

G Radymno

J

26

Reszka Kamila

G Radymno

J

27

Słabicki Jakub

G Radymno

J

28

Tomaszewski Jakub

G Radymno

J

29

Majchrowicz Rafał

G Korczowa

S

30

Rajzer Aleksandra

G Chotyniec

S

31

Ruba Łukasz

G Święte

J

32

Kiełbowicz Dominik

G Łazy

J

33

Pulit Sylwia

G Makowisko

S

34

Lubera Nikola

G Wierzbna

S

35

Wywłoka Katarzyna

G Pełkinie

S

36

Wojciechowska Monika

G Laszki

J

37

Kowalczyk Eryk

G Roźwienica

J

38

Nietrzeba Urszula             

G Roźwienica

S

39

Blajer Dawid

G Rokietnica

S

40

Szwed Karolina

G Boratyn

S

41

Golba Marek

G Pruchnik

S

42

Olejarz Beata

G Pruchnik

J

43

Pieniążek Sylwia

G Pruchnik

J

44

Pupka Szymon

G Pruchnik

J

45

Chrobak Patryk

G Węgierka

S

46

Wysocka Julia

G Szówsko

J

47

Socha Aleksandra

G Wiązownica

S

48

Prymon Katarzyna

G Zapałów

J

49

Skrzypek Karolina

G Piwoda

J

50

Dobrowolska Izabela

Szk. Muz. I st.

S

51

Rudzińska Ewa (Sieniawa)

G Sieniawa

J

52

Buszta Aneta     (Sieniawa)

G Sieniawa

S

53

Słoma Michał

G1/ZSD-GiL

J

54

Kondrat Wiktoria

G1/ZSD-GiL

J

55

Szczotka Dominika

G1/LO Kop

J

56

Foryś Przemysław

G2/LO Kop

J

57

Cisek Bartosz

G2/LO Kop

J

58

Kaliciak Piotr

G2/LO Prez.Rz-w

J

59

Trojniak Julia

G2/ZSD-GiL

J

60

Matrejek Emilia

G2/ZSD-GiL

J

61

Karcińska Aleksandra

G2/LO Kop

J

62

Parzniewski Michał

G2/V LO Kraków

J

63

Prajsnar Gabriela

G4/LO Kop

J

64

Falda Karina

G5/LO Kop

J

65

Biały Piotr

G5/ZSD-GiL

J

66

Tasior Konstanty

G5/LO Kop

S

67

Buszko Jerzy

G5/LO Kop

J

68

Wilczek Marcelina

GSSNiep/ZSD-GiL

J

69

Ciemierkiewicz Julia

GSSNiep/ZSD-GiL

S

70

Kraśniak Jakub

GSSNiep/LO Kop

J

71

Gonciarz Patrycja

Radymno/ZSD-GiL

S

72

Orzech Patrycja

Radymno/ZSD-GiL

J

73

Suchy Wiktoria

Radymno/I LO P-śl

J

74

Gerula Alicja

Radymno/II LO Rz-w

J

75

Sobejko Marietta

Radymno/LO Kop

J

76

Nastal Agnieszka

Skołoszów/LO Kop

J

77

Kobrzyńska Ewa

Sośnica/I LO P-śl

J

78

Baran Mateusz

Wierzbna/LO Kop

J

79

Piasecki Jakub

Wierzbna/LO Kop

J

80

Rechul Martyna

Laszki/LO Kop

J

81

Wasieczko Marcin

Laszki/ZSD-GiL

S

82

Zając Wojciech

Laszki/LO Kop

J

83

Mazur Kamil

Roźwienica/ZSD-GiL

S

84

Baran Damian

Boratyn/LO Kop

J

85

Olejniczak Paulina

Boratyn/LO Kop

S

86

Kamiński Karol

Pruchnik/LO Kop

S

87

Tomaszewska Joanna

Pruchnik/LO Kop

J

88

Gredes Małgorzata

Pruchnik/VII LO Rz-w

S

89

Wieliczko Daniel

Pruchnik/ZSD-GiL

J

90

Winiarski Marek

Szówsko/ZSTiO

J

91

Sokół Dominika

Wiązownica/ZSD-GiL

S

92

Babiarz Paulina

Wiązownica/ZSD-GiL

J

93

Rokosz Radosław

Wiązownica/ZSD-GiL

S

94

Adamiec Klaudia

Wiązownica/ZSD-GiL

S

95

Iwańczuk Michał

Zapałów/LO Kop

S

96

Rebizant Marcin

Gorzyce/LO Kop

J

97

Nowak Katarzyna (Sieniawa)

Sieniawa/LO Kop

S

98

Bara Krzysztof

LO Kop

J

99

Kamecka Żaneta

LO Kop

J

100

Kołakowski Andrzej

LO Kop

J

101

Kozdrowicki Michał

LO Kop

J

102

Zagrobelna Paulina

LO Kop

S

103

Socha Anna

LO Kop

J

104

Urbanek Katarzyna

LO Kop

S

105

Żołyniak Hubert

LO Kop

J

106

Kmiotek Weronika

LO Kop

J

107

Turek Kamil

ZSD-GiL

J

108

Pajda Agnieszka

ZSD-GiL

J

109

Cycak Arleta

ZSD-GiL

J

110

Mroczka Gabriela

ZSD-GiL

J

111

Wołoszyn Adrianna

ZSD-GiL

S

112

Naspińska Izabela

ZSD-GiL

J

113

Malec Marta

ZSD-GiL

J

114

Niemczycki Karol

ZSD-GiL

S

115

Leluk Radosław

ZSD-GiL

J

116

Kurasz Katarzyna

ZSD-GiL

J

117

Wołoszyn Adrian

ZSD-GiL

S

118

Materek Rafał

ZSTiO

J

119

Kędzior Monika

ZSTiO

S

120

Olejarka Sebastian

ZSTiO

S

121

Kapłon Marcin

ZSTiO

S

122

Korecka Wioletta

ZSTiO

S

123

Pawlus Julia

ZSTiO

S

124

Domański Marcin

ZSTiO

S

125

Storek Piotr

ZSTiO

J

126

Lis Karolina

ZSTiO

J

127

Kubacha Karol

ZSTiO

S

128

Stęchły Arkadiusz

ZSLiT

J

129

Żuk Piotr

ZSLiT

S

130

Hałys Patrycja

ZSSChiO

J

131

Strycharz Sabina

LO Czart

S

132

Czwałga Milena

ZSEiO

S

133

Budzińska Patrycja

ZSEiO

S

134

Rzeszutek Patrycja

CKU T7

S

135

Bosak Zuzanna

ZSP LP

S

136

Wygnaniec Aleksandra

ZSP LP

J

137

Łuka Daria

ZSP OSSP

J

138

Bielecka Agnieszka

ZSP OSSP

J

139

Ulma Alicja

ZSP OSSP

J

140

Barszczak Beata

IV LO Rz-w

S

141

Kurasz Karolina

SMS Rz-w

S

142

Zięba Katarzyna

LO Pijarów Kr.

J

143

Hala Olga

Szkoła Muzyczna II st.

Kwartet gitarowy

J

144

Kornatka Natalia

J

145

Perczyńska Dorota

J

146

Wołoszyn Karolina

J

147

Biedroń Joanna (Sieniawa)

LO Kop

S

148

Borek Karolina (Sieniawa)

ZSD-GiL

J

 

Nazwisko i imię/Absolwent szkoły

Uczelnia-kierunek

 

149

Furgała Dominika

LO Kop

AGH, Automat. i Robot.

J

150

Bylinka Kacper

LO Kop

UW, Historia

S

151

Polnik Dominika

LO Kop

UJ, Położnictwo

J

152

Sieradzka Paulina

LO Kop

AGH, Matematyka

J

153

Żołyniak Paweł

LO Kop

UW, Finanse, Rach. i Ubezpieczenia

J

154

Jagusztyn Maciej

LO Kop

PWroc., Inżynieria Kwantowa

J

155

Walawender Jakub

ZSD-GiL-L

AGH, Informatyka Stosowana

J

156

Biały Joanna

ZSD-GiL-L

AGH, Automatyka i Robotyka

J

157

Gołębiowska Dagmara

ZSD-GiL-L

AGH, Budownictwo

J

158

Huta Wojciech

ZSD-GiL-T

WAT, Budownictwo

J

159

Pieniążek Daria

ZSD-GiL-L

PRz, Logistyka

S

160

Kiełbowicz Magdalena

ZSD-GiL-L

UJ, Farmacja

S

161

Halejcio Radosław

ZSTiO-T

AGH, Automatyka i Robotyka

S

162

Skiba Wiktoria

ZSLiT-L

URz, Filologia Germańska

J

163

Bereźnicki Mateusz

I LO P-śl

PWar., Technologia Chemiczna

J

164

Broda Karolina

I LO P-śl

PWroc., Matematyka Stosowana

J

165

Czerniecka Aleksandra

OSM IIst.

UM W-wa, Instrument. - fortepian

S

166

Skowrońska Ilona

Szk. Muz.

AM Krak., Instrument. – gitara klas.

J

167

Saidło Estera (Sieniawa)

ZSD-GiL-L

AGH, Informatyka i Ekonometria

S

168

Domański Jakub (Sieniawa)

LO Sieniawa

UJ, Informatyka

J

169

Polniak Dawid (Sieniawa)

LO Sieniawa

AGH, Inżynieria Materiałowa

S

170

Leja Katarzyna (Sieniawa)

LO Sieniawa

UJ, Biotechnologia

S

171

Grycko Agata (Sieniawa)

LO Sieniawa

AGH, Matematyka

J