OGŁOSZENIE

Komisja Stypendialna przy Fundacji im. H. i T. Zielińskich przypomina o możliwości uzyskania przez uczniów Państwa Szkoły stypendium od naszej Fundacji.

Stypendia przeznaczone są dla najzdolniejszych uczniów, którzy spełniają warunki określone w Regulaminie Fundacji. Tekst nowego Regulaminu, obowiązującego w bieżącym roku szkolnym, przekazujemy w załączeniu. Podobnie jak w latach ubiegłych, o pomoc materialną ubiegać się mogą jedynie  uczniowie zamieszkali na terenie powiatu jarosławskiego oraz w gminach: Sieniawa i Adamówka.

O przyznanie stypendium może występować uczeń lub jego rodzice za pośrednictwem dyrekcji szkoły.

Wnioski na formularzach przygotowanych przez Fundusz ( w załączeniu ) należy składać w terminie do 12 października br. w siedzibie Fundacji w Jarosławiu przy ul. gen. Z. Zielińskiego 4 w dni robocze w godz. 8.00 – 17.00.